Opinie

Patrycja

Consiglio tanto la Clinica Dr.Grzesiak.
In aprile di anno 2012 ho fatto intervento di masto plastica additiva con impianti. Veramente un lavoro eccezionale! La Dottoressa è un ottimo specialista,riesce a dare un buon consiglio e capisce perfettamente i nostri bisogni e le nostre l’aspettative. Sono rimasta veramente molto contenta e ringrazio tanto la Dottoressa e il personale della clinica.

Cordiali saluti
Patrycja


Izabella

Droga Pani Doktor,
Byłam na konsultacji u chirurga plastycznego specjalisty od nosa, który po obejrzeniu blizny powiedział, że rana się już zagoiła zupełnie, jest sucha, ale skóra w tym miejscu ma kolor ciemno różowy stąd moje wrażenie, że rana się nie goi. Jego zdaniem nie ma już potrzeby aplikować betadine ani tribiotyku, gdyż skóra jest zrośnięta. Zdaniem owego chirurga w ciągu kilku miesięcy do pół roku od zszycia blizna się jeszcze zmienia i jaśnieje, więc kolor różowy także zjaśnieje. Lekarz powiedział, że zarówno nos mam wykonany absolutnie znakomicie i że oceniając po jego wyglądzie i stanie, mój polski chirurg jest mistrzem w swoim zawodzie. Ta wizyta mnie uspokoiła, więc będę teraz tylko chronić miejsce zszyte przed słońcem. Jeszcze raz dziękuję bardzo za udzielenie mi natychmiastowej porady co do działania, co mi pozwoliło mi na szybka reakcje i dało ulgę psychiczną.

Pozdrawiam serdecznie,
Izabella


Adam

Pani Doktor
Bardzo dziękuje za dzisiejsza wizytę. Dziękuje tym bardziej gdyż z natury bardzo niezręcznie czuję się w sytuacjach kiedy musze wyrażać swoje zakłopotanie, wątpliwości a tym bardziej kiedy pokazuje elementy niezadowolenia z czyjejś ciężkiej pracy. W takich sytuacjach czuję się o tyle zakłopotany, gdyż najczęściej spotyka się to ze złym odbiorem drugiej strony.Po dzisiejszej wyszedłem uspokojony i zadowolony że nie wyczułem złej intencji z Pani strony a to dla mnie bardzo ważna cecha. Nie wiem jakie będą moje spostrzeżenia za trzy tygodnie kiedy skończe odchudzanie i czy wrócę do Pani a tym problemem, ale już dzisiaj jestem w pełni zadowolony z Pani podejścia do sprawy. Liposukcja była dla mnie nie tylko spełnieniem marzeń o fajnym ciele, ale też lekarstwem na niektóre kompleksy. Pomimo że kosztowała mnie wiele wyzeczeń zarówno tych finansowych co i funkcjonalnych ( ból, niewygoda itp.) to jestem szczęśliwy że się na nią zdecydowałem. Przyznaje że troszeczke mnie niepokoja te małe nierówności bo chyba już tak jest że im człowiek starszy tym większą ma fobie na punkcie swojego wyglądu. Napewno będę zawsze doradzał Panią innym jako profesjonalistę na najwyższym poziomie.

Nie mniej póki co dziękuje bardzo i na pewno do zobaczenia przed moim wyjazdem bez wzglądu na to jak będzie wyglądał efekt mojego odchudzania. Przyjadę choćby szczerze podziękować.

Z pozdrowieniami,
BARDZO ZADOWOLONY KLIENT


Kasia

Zrobiłam u Dr Grzesiak podciągnięcie biustu i wstawienie implantów. Super robota. Nie zdawałam sobie sprawy, że tak dobrze to może wyglądać. Miałam naprawde bardzo brzydki, wiszący biust po 2 ciążach i ciągłym odchudzaniu, a teraz znowu poczułam się atrakcyjnie. Bardzo atrakcyjnie! Jestem bardzo zadowolona. Serdecznie dziękuje Pani jak i całemu zespołowi!

Kasia


Marianna

Warszawa, 24.09.2008
Klinika Chirurgii Plastycznej Dr.Grzesiak
Ul.Czerniakowska 178a
00-440 Warszawa

BZawiedziona i rozgoryczona pewnym nieudanym zabiegiem w renomowanej klinice na terenie Warszawy, poprosiłam moją koleżankę o pomoc w znalezieniu odpowiedniej Kliniki i właściwie ona posługując się Internetem zaproponowała mi właśnie Klinike Dr.Grzesiak, gdzie bezzwłocznie po skontaktowaniu telefonicznym, udałam się na pierwsza wizytę do Kliniki 13.05.2008, co zaowocowało dalszymi wizytami.

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona podczas pierwszej wizyty w klinice podejściem P.Dr.Grzesiak do Pacjenta. Jej zaangażowanie w potrzeby Pacjentów, pomoc w podejmowaniu niepewnych decyzji, jej subtelność( uroda), inteligencja, wiedza, która przyciąga nawet niezdecydowanych do zaproponowanych zabiegów w udoskonaleniu urody.

Jednocześnie zachwycona byłam wspaniałą opieką podczas pobytu w Klinice po zabiegu i tą drogą chciałabym serdecznie i gorąco podziękować całemu personelowi zatrudnionemu w/w Klinice. Stała 69-letnia Pacjentka.

P.S. Uważam, że to pismo powinno być złożone w jednostce nadrzędnej, ale nie znam adresu. Jednakże myślę, że ono dotrze do odpowiednich władz nadzorujących Klinike Dr.Grzesiak.

Pacjentka,
Marianna


Anna

Bardzo nie lubiłam swojego odbicia w lustrze i tego jak wyglądałam na zdjęciach. Ponieważ miałam nieładny nos, dlatego zdecydowałam się na jego operacyjna korektę. Mój wybór padł na Klinikę Dr.Grzesiak, dlatego że wpadł mi w ręce artykuł( gazeta URODA) dotyczący operacji nosa, jak również krótki konkretny opis dotyczący zawodowych dokonań Pani Doktor. Przed operacja musiałam wykonać kilka badań. Odbyłam też rozmowę z anestezjologiem i Dr. Grzesiak, która opisała mi jak będzie przebiegać cała operacja. Po zabiegu Po wybudzeniu lekko kręciło mi się w głowie, a mój nos był szczelnie zabandażowany. Musiałam oddychać ustami, co było trochę uciążliwe ale do przeżycia. W Klinice spędziłam 24 godz. Cały czas opiekowała się mną pielęgniarka, choć właściwie przespałam całą dobę. 2 dni po operacji wyjęto mi setony z nosa a po tygodniu zdjęto szwy i sztywny opatrunek. Wtedy zobaczyłam go po raz pierwszy od operacji. Był trochę sztywny i opuchnięty, poza tym był taki jaki sobie wymarzyłam. Jeśli ktoś chce korzystnie i fachowo zmienić swój wygląd ( nie tylko nosa) to bardzo polecam Klinikę Chirurgii Plastycznej Dr.Grzesiak.


Dorota

Marzenie, szaleństwo, kaprys?!…
Każdy określa operacje plastyczne jak chce. Gdy jednak patrzą w lustro widziałam już nie siebie, lecz inną osobę, zdecydowałam się ulec Kaprysowi. 130% kobiecości- tak kiedys określiła mnie mama mojej przyjaciółki, ale stres dziecko, a przede wszystkim upływający czas nie były łaskawe. Powieki opadły oczy stały się smutne i nieszczęśliwe, piersi mogłam „wiązac na szyi”.
Zdecydowałam się na Szaleństwo!

Do Doktor Grzesiak skierował mnie mój przyjaciel, chirurg ogólny z warszawskiego szpitala. Mówił o pewności, doświadczeniu i profesjonalizmie. Nie zawiodłam się. Pani Doktor to profesjonalista w każdym calu. Jeden rzut oka wystarcza jej, aby zorientować się, z czym przychodzi pacjent. Nie namawia na nic innego nie stara się znaleźć innych mankamentów. Ze spokojem tłumaczy, na czym polega operacja, jakie niesie konsekwencje. Krotko, rzeczowo i na temat, zawiedziecie ten, kto przyszedł na „przyjacielską pogawędke”, ale nie zawiedzie ten, kto szuka zrozumienia. Nikt, nikogo do niczego nie namawia, decyzje podjęłam sama.

Pani Doktor Grzesiak pomogła mi zrealizować moje Marzenie i jestem jej za to wdzięczna. Wyglądam już jak JA i za to bardzo dziękuje.

Otaczając się tak jak ona profesjonalistami stworzyła wspaniały zespół. Pani Asi, Bogusi,Weronice i Dorocie dziękuje za opiekę i serdeczność.

Z serdecznymi pozdrowieniami
Dorota

Bardzo zadowolona pacjentka


Natalia

Witam! Jeszcze raz, teraz na liście gorąco dziekuje za wspaniałe przyjęcie w klinice 3.02.2010, rewelacyjnie przeprowadzona operacje i opiekę pooperacyjną!!! Wreszcie udalo mi się zrealizować moje marzenie. Tak długo na to czekałam, by wreszcie spojrzeć z radościa w lustro. Pragne z całego serca podziękować za wspaniały biust, wspaniałą opieke. Tutaj czuje się atmosferę domu, ciepła i serdeczności. Kochane dziewczyny, jeśli czytacie ten wpis to mogę was jedynie zapewnic że Klinika Chirurgii Plastycznej Dr,Grzesiak to własnie to czego szukałyście. Ja, etap decyzji mam za sobą i Wam zycze byście były tak szczęsliwe po operacji jak ja. A Pani Dr Monike Jachna- Grzesiak i całemu zespołowi Kliniki Chirurgii Plastycznej Dr.Grzesiak ul. Czerniakowska 178a 00 -440 Warszawa jeszcze raz bardzo, bardzo Dziękuje, jesteście wspaniali!!!

Pozdrawiam,
Natalia, 7.02.2010